Test de fidelitate

Started by lovetulip, October 01, 2008, 09:23:56 PM

Previous topic - Next topic

mamaruta

Si noi te iubim, vio!  ;)
Adevarul este ca ma lasi fara cuvinte, de fiecare data....nu am laudat ideea cu gradina mushuroiului, pentru ca nu am stiut cum sa te laud mai mult (si am banuit ca nici nu iti plac laudele). dar asa dovezi de prietenie...mai rar.
Si promit...sa vin sa o vad! Pe jos, si tot vin!
Abia astept sa ne vedem! Ti-ai castigat o fana pe viata! :) 


lala


stefana

Vio, eu cred ca pentru tine ziua are mai muulte ore decat 24  ;D.
Cand ai timp sa le faci pe toate  ::) ??

georgette

super!dar cum desenam si noi?de fapt cum trimitem aici desenele? :P

penelopa

..... şi când mă gândesc, Vio, că la un moment  dat era se te pierdem  :(     .... din cauza unei glume greşit  interpretată !!!
Am avut dreptate când ţi-am zis că nu suntem chiar aşa de rele precum părem ?   : ;D

De fidelitatea mea să nu te îndoieşti niciodată !
Cum nici eu nu mă pricep  la "declaraţii electronice", vă admir  pe voi, dar  (  :D   întotdeauna există un "dar" ), schimbul de declaraţii dintre tine şi Cara mi-a amintit de un banc cu moldoveni (cine se supără ..... îi tăiem nasu'):

Se certau  două grupuri: unul de munteni şi celălalt de moldoveni. La un moment dat, muntenii strigau la moldoveni
" Să ne pupaţi în fund" . La care moldovenii " Şi noi  pi voi".  :D

ps. puteam să-l spun "invers" da' eu mi-s munteancă.  :P




Nicol Caloian

Quote from: georgette on October 02, 2008, 10:52:28 AM
super!dar cum desenam si noi?de fapt cum trimitem aici desenele? :P

Desenezi ce vrei, apoi la sfarsit salvezi (in dreapta jos este butonul SAVE). Nu este obligatoriu sa ai cont si sa fii logat. Dupa ce se face salvarea, in caseta din stanga-jos (sub desen) apare url-ul pe care-i copiezi in mesajul tau pentru forum.

martipan

Ce marfa este situl!!!
Al meu nu are nicio legatura,doar ca e dragalas  ;D http://www.desenatori.ro/desen-458089.htm !


ozimandias

Si fiica mea deseneaza de mama focului.
Insa, ce a vazut interesant: sunt desene "meseriase" si daca dai clik pe ele vezi cum au fost facute... A studiat 2 ore un desen cu fata unei fete....

Multumim, Vio.



Nicol Caloian


cara

bre, o sa duc topicul asta la cafeterie, ca desenele astea nu prea par anunturi de maxima importanta  :D




myky

si m-ai asociat pe mine cu criminalitatea :o

lala


cara


simonaelena

N-ai nimerit, soro, ca pe langa lipsa de pilozitate capilara mai sunt si nitel chioara!  ;D
Ochelarii unde-s? Ha?

cara

ti i-ai dat jos ca sa-ti poata curge lacrimile in voie!  :D