Gradina lui Mihai

Started by Mihai, March 20, 2009, 08:24:01 PM

Previous topic - Next topic

Ionela

Quote from: Vernil on March 26, 2010, 10:41:59 AM
Ionela, cum se face ca tot la veninoase ajungi  ;D
Nu stiu, Vernil! Stau si ma minunez!
Nene Costeo, loch ness in gradina lui Mihai?  :D
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

einsteinitza

In gradina einsteinitzei din gradina lui Mihai :D :D :D
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Mihai

Vernil m-am hotarat cum o voi amenaja,dar deocamdata tin secret :D
Cum sunt eu cu capul mai mult in nori sau pe deasupra lor ;) si un pic romantic ma straduiesc (desi binevoitorii vor spune ca nu am sanse)
sa fac o gradina asa cum vreau eu.

sicamin

Mult succes Mihai! Si eu tot asta doresc  :D (sa-mi fac o gradina cum imi place mie) dar inca nu am reusit. :D

gentiana

 Mihai te alinti!
am 2 amendamente de facut
1. de cat esti tu cu capul in nori?
sau iti insusesiti vreo critica de "partid si stat"?
2.De cand iti pasa tie de parerea "binevoitorilor"? :o :o :o

Mihai

1.Dintotdeauna :D
2.De cand dau cu var pe pomi ;)

gentiana

D a mai departe !
Vii si pe la mine ?
Punem de o claca cu gratare,ii chemam si pe pene si pe corcodel..........intalneala de taina se cheama! ;)

Mihai

Sicamin multumesc tare mult pentru gandurile bune!

sicamin

Mihai eu am fost mai harnica! Am varuit deja toti pomii ,dar m-a ajutat si fiul meu .Bineinteles ca recompensa a fost mici,ca tot a fost timp frumos. :D

Mihai

Sica ,din pacate eu sunt un pic in urma cu toate!
Am reusit  sa stropesc pomii fructiferi si cam atat,am avut multe altele de rezolvat  ;)

vernil

Quote from: Mihai on March 26, 2010, 09:02:29 PM
Vernil m-am hotarat cum o voi amenaja,dar deocamdata tin secret :D
Cum sunt eu cu capul mai mult in nori sau pe deasupra lor ;) si un pic romantic ma straduiesc (desi binevoitorii vor spune ca nu am sanse)
sa fac o gradina asa cum vreau eu.


Subscriu la ce a zis Genti referitor la ce gandesc altii despre ce iti doresti tu. Important este sa iti faca placere, sa ai suficient timp si resurse materiale. Chiar nu poate fi multumita toata lumea.
Si daca esti cu capul in nori, inseamna ca avem sanse sa ne intalnim in "sfere inalte "   :D

Mihai

 :D :D :D :D :DNe intalnim la jumatatea drumului catre "sfere inalte"...............in parcul IOR ;)

vernil


Mihai

Oarecum,de la mine pana la parc nu fac mai mult de 10 minute.

vernil

Quote from: Mihai on March 27, 2010, 09:52:41 PM
Oarecum,de la mine pana la parc nu fac mai mult de 10 minute.

Venind din ce directie ?  :D Ma amuza teribil ... Poate am copilarit impreuna ...  la serviciu am descoperit ca am fost colega de gradinita (camin) cu un sef  :D :D :D dar dupa ce am inceput sa depanam amintiri ... Nu m-a crezut pana nu i-am adus poze ... culmea, aveam una in care ne tineam de mana  ... e mica rau lumea ...

penelopa

Vernilo, la gradinita, sigur, nu te-ai intalnit cu Mihai. :) E mai mic cu vreo 4 -5 ani. ;D

GetaV

Poate a repetat "grupa" :D

vernil

Hai, recunoasteti ca mai rar se poate intampla asa ceva ... sa te intalnesti cu cineva din copilarie, mai mult, sa fie si sef  :D

penelopa

Quote from: Vernil on March 27, 2010, 10:29:56 PM
Hai, recunoasteti ca mai rar se poate intampla asa ceva ... sa te intalnesti cu cineva din copilarie, mai mult, sa fie si sef  :D
Norocu' tău, altfel, cine ar mai fi închis ochii la "năzbâtiile"  tale de la serviciu.  ;D

vernil

io sunt ca ala din poveste, o calcatura moale, alta tare ... Sau pe romaneste, la barza chioara face Dumnezeu cuib ... Dar tot io zic, cum iti asterni, asa dormi ...

Ionela

Orice ai spune, spui o maxima, Vernil draga!  ;D
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

Mihai

Am reusit sa fac cateva poze(in fuga,ce-i drept).

gentiana

frumoase poze
dar primulele de ce le-ai pus la distanta asa mare?
de ce nu le-au us unele langa altele ca sa pra o tufa mare ca tot sunt toate galbene?

penelopa

Mihai, dar spiralele ale din pietre, ce semnifică?  ;)

gentiana

integrarea in absolut,e spirala MISA,curioaso! ::) ::)