Promovari si avansari

Started by Aricica, March 31, 2007, 07:57:35 PM

Previous topic - Next topic

Shalymar

mai Cara mai, acu is lalea! Ce bine imi pare mai e nitel si sunt roza! :-* :-* :-*

gabriela iuliana

 :)Felicitari Shalymar,acus acus esti roza,se vede ca e bun tare gelul ala nu ;) :D :-*

Shalymar

Ura, am inflorit, sunt crin!!! Yupi!!! ::) ;D

lyana

Felicitari Shalymar !!! si cat mai curand sa ajungi roza :-* :-* :D

Shalymar

Stiti de ce imi plac promovarile? Pentru ca nu ajungi roza dupa cat bati campii ci dupa cate cunostinte esti dispus sa dai la ceilalti!

Shalymar

Si-acu vazui mai fratilor ca mi-s roza, ce bine ma simt in hainuta nou!
Multumesc !

lyana

Felicitari Shalymar , chiar meritai sa fii roza , la cat mai multe flori frumoase sa ai !!! :-*

vickylucia

Astazi am vaut ca .......m-am transformat in roza.Multumesc,Sper ca ajutorul si sfaturile mele sa aiba intr-adevar parfum de ........roza!

cara

Quote from: vickylucia on June 13, 2008, 08:14:12 AM
Astazi am vaut ca .......m-am transformat in roza.Multumesc,Sper ca ajutorul si sfaturile mele sa aiba intr-adevar parfum de ........roza!

felicitari, rozo!  :D

martipan

Felicitari,trandafiroasele noastre parfumate,la mai mare!!!

AngelEyes

Martipan tu n-ar trebui sa fii Roz ?  :D :D :D

martipan

Pai la cate plante cu floare roz am (si chiar nu-mi place in mod express aceasta culoare),sa sti ca sunt  :D :D :D !
Propun sa fiu Orhideu in schimb  ;) :D :D :D :D !

AngelEyes

Nici nu ai pretentii sa stii  :D

martipan

 ;D ;D Cine,eu  ;) ?
Pai sunt cam preferatele mele...alaturi de cactusi...si decorative prin frunze...si suculente... ;D

AngelEyes

Bun atunci paseaza-mi mie florile alea multe si roz...insa as vrea si o camera cu balcon mare,unde sa le pun (asta apropos de pretentii)  ;D :D

martipan

Eeee,lasale ca staqu bine unde stau ( chiar se pregateste uncactus cu floarea roz batuta sa infloreasca),l flori imi place culoarea,nu-mi place la altceva  ;D !
Si tu mai vrei si balcon ?Pai nici eu nu am balcon,vai de pacatele mele,numai eu stiu cat canun si excaladari sunt pe capul meu cand tre sa mut plante sau sa asez una noua  :'( ::)!

AngelEyes

Eu am 3 balcoane insa unul nu se pune pt ca e umbra totala acolo de la nuc si nu cred ca ar supravietui vreo floare  ;D Deci am 2 balcoane pt flori si tot nu imi ajung  :D

PS Presimt ca si discutia asta tot la Nocturna va ajunge  ;D

martipan

Reao,si mai imi ceri si mie unul,care nu am niciunul  >:( !

AngelEyes

Ups m-ai citit...pot fi foarte rea cand vine vorba de flori  :D

lala


martipan

La multi ani pt avansare,masa si dansul,unde? ;D :D :D :D

lyana

Multe felicitari Lala pentru avansare si la cat mai frumoase flori sa ai !!! :-* ;D

Nicol Caloian

Felicitari! Vad ca t-ai pus "resentalii" la avatar ca sa fii in consens cu noul statut.  :D  :D

lala

Multumesc,multumesc!Masa,dansul si felicitarile unde?In gradina evident ;D ;D

rox94ana

Felicitari celor promovati  :-*