Buna dimineata!

Started by ozimandias, December 01, 2009, 07:09:08 AM

Previous topic - Next topic

einsteinitza

Distractia e in toi, din cate inteleg.
Buna dimineataa, cam tarziu va sculati ;) :D Vine caldura peste voi +hypno +hypno Ce zi frumoasa +dns
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

sicamin

Buna dimineata!!! La noi inca e racoare  dar si innorat. Sper sa nu ploua  +ham

einsteinitza

Da, la voi vine azi norul ::)
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

costieanuconstantin

a fost fain la distractie si chiar ca nu s-a cantat manele. mancare bogata , antren,aer conditionat, gradina de recreere ,miri frumosi ,toalete obisnuite, fara extravagante, acu e luna de nunti a italienilor si ceva spanioli ,

costieanuconstantin

 buna dimineataaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!  :)

einsteinitza

Esti tot aici?? +hypno Credeam ca ai fugit la gradina din nou.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

sicamin

Buna dimineata! Soare si frumos azi la noi ,dupa ce ieri a plouat bine !
Sa aveti o saptamana cat mai frumoasa !

costieanuconstantin

am fost o fuga ieri ,la un gratar cu copii si niste nepoti ,poate plecam maine !!!  :)

edita

Buna dimineata.Astazi ne topim din nou.Traiasca aerul conditionat {pt.cine are  ;D}

costieanuconstantin

buna dimineata , ,azi plecam la gradina

vernil

Buna dimineata, maine incep vijeliile. Doamne, ce vara! Fierbinte, ploiaosa si vijelioasa ...

sicamin

E caldura mare si la noi ,dar maine se anunta ploaie ,asa ca ma rog sa vina cat mai repede ziua de maine  :D .

geodezia

caldura caldura ca de e august . nu mi-am aratat fataul pe aici ca am avut calculatoarele duse si deabia facut Rontzi unul sa mearga . sper sa o tina asa ...

vernil

M-a topit definitiv caldura ... iar de la aer conditionat imi vajaie capul ... sau poate de la ciocanele care mi le aplic uneori in cap, asa cum nu face Pene ?  +ham +ham +ham

Ionela

Mai sigur de la aerul conditionat...  ::) Parca mi-ar sfredeli fruntea...  +hypno
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

sicamin

Si eu m-am topit de caldura azi ,dar spre seara a fost racoare si credeam ca vine si ploaia,dar au fost doat tunete si fulgere  +ham
I-mi place chestia asta cu batutul in cap  :D :D :D

geodezia

a plouat pe la mine de la 5 la 8 si acum e asa placut e super ...... si mie imi place emoticonul cu ciocanul  +ham

doina

La mine e canicula  +ham.......si mie-mi place emoticonul  ;D

Rux

Sincer si mie imi place ... dar sa-l vad la altii ! ;D

geodezia

neata e cald e zapuseala poate ploua iar dupa -  amiaza  +dns na daca nu vrei pe ala cu ciocanu poate te indragostesti de asta de face ma ma ma

Rux

Nici asta nu-mi este prea aproape ,dar sincer parca-i mai simpatic.
Acuma ca sa fiu sincera ,nu-l ingragesc pe "nea ciocan" ,pentru ca ar trebui sa-l folosesc destul de des  !  hihihi

penelopa

Quote from: geodezia on August 05, 2010, 01:10:24 PM
neata e cald e zapuseala poate ploua iar dupa -  amiaza  +dns na daca nu vrei pe ala cu ciocanu poate te indragostesti de asta de face ma ma ma
Geodezia, mie îmi place emoticonul ăta care face gimnastică aerobică!  +dns

geodezia

waw venii un val de ploaie si trasnete super nu dura decit 10 minute da nu se mai vedea nimic de apa super tare ca nu a mai plouat de ieri dimineata

einsteinitza

Saptamana viitoare vor fi 37 de grade, o saptamana de canicula si de calduri uscate foarte mari.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

simonaelena

Am dat vreo doua ture pe aici si n-am avut ce sa citesc.
Asa ca sparg io gheata pe ziua de azi:

Neata doamnelor si fuga-fuguta la cafea! Ce, daca e sarbatoare trageti chiulul? Eu cu ce ma delectez cand "fur" cateva minute de pauza?