Bine ati venit

Started by Felix, August 08, 2006, 05:13:12 PM

Previous topic - Next topic

myky

Quote from: costieanuconstantin on October 11, 2008, 12:03:10 PM
ma gandeeeam, ca nu ar strica mai mult date despre cei de pe forum:locatie, sudii ,profesie,casa cu gradina , poza  ( sau varsta )etc. :) asa ne putem intelege si la nevoie ajuta mai bine  :),parerea mea

si unde sunt ale tale :D?

lala

ha ha myky,cutitul te reprezinta??? ;) ;)

myky

daca faci asocierea cutitului cu "limba ascutita", cam da.
si acu sunt in perioada de 'secerare' :D, mi se trage de la serv., barbatu-meu a zis ca pana la sfarsitul anului ma dau afara, daca mai continuu.
si ce daca!

costieanuconstantin


vernil

Costi, da un link, ca sa te putem admira ! Nu se vede nimic din imaginea postata.

Ella

Quote from: myky on October 11, 2008, 04:00:52 PM
daca faci asocierea cutitului cu "limba ascutita", cam da.
si acu sunt in perioada de 'secerare' :D, mi se trage de la serv., barbatu-meu a zis ca pana la sfarsitul anului ma dau afara, daca mai continuu.
si ce daca!


Uite un om care are sa traiasca 100 de ani, bravo Myky!

myky

din pacate, ella, te contrazic, daca apuc 60 inseamna ca asa a fost scris in stele.
ma consum pt toate nedreptatile din juru-mi, asa ca ...
discutia nu are nici o legatura cu costi.
hi man!

mamaruta

Bre costi, daca tu crezi ca eu vad ceva din avatarul tau, te inseli! Pune o poza serioasa, frate!

vernil

E secretos rau, Costi al nostru ! Te pomenesti ca o fi ruda cu Fat Frumos si ii e teama ca venim la Codlea ? ;D

costieanuconstantin

pai nevasta-mea m-a ales

lala

myky,te admir sincer!as vrea sa fiu si eu asa,dar se simte educatia comunista.......stau si inghit si ma dau cu capu'de pereti cand nu ma vede nimeni :'( :'(

Nicol Caloian

Oooo! creste musuroiul!Bun venit la toata lumea! Intrebati si vi se vor da sfaturi dar sa stiti ca si noi primim la fel de bine sfaturi de la voi. Si noi suntem elevi "silitori".

myky

Quote from: lala on October 11, 2008, 10:56:14 PM
myky,te admir sincer!as vrea sa fiu si eu asa,dar se simte educatia comunista.......stau si inghit si ma dau cu capu'de pereti cand nu ma vede nimeni :'( :'(
nu sunt de admirat, in zilele noastre, chestia aia cu ' sefu era sa aveti o scama' trebuie predata la gradinita, altfel pierzi.

doina

Foarte buna chestia cu "sefu era sa aveti o scama" , si cred ca pierzi numai daca sefu e talamb , dar din pacate multi din sefii nostri sunt asa . >:(

vernil

Myky, eu i-am zis unui sef, acum multi ani, "ma bucur sa te vad traind!" de era ala sa faca apoplexie, au facut sedinta pe seama obrazniciei mele ;D ... Saracii, inainte, acum multi ani,  se lipeau de ziduri cand trecea un sef pe langa ei ... Oare cum au reusit sa se umileasaca in halul asta ? Ca si sefii folosesc WC-ul, nu ? Sau asimileaza tot  ;D

mamaruta

Myky, si eu am adoptat metoda asta, demult. Acum vreo 15 ani, si mie mi s-a spus: te pui cu dracu'? si i-am raspuns: da, ma pun! Si de atunci mi-am castigat respectul sefilor si directorilor.
Cand am ajuns consilier ''opozant'', mi-a fost frica ca se vor lega de mine, la servici; dar apoi am stat si m-am gandit: bre, da' ce, or sa munceasca ei in locul meu? asa ca m-am linistit rapid si acum nu mai am nici un stres!

myky

bai, hai ca nu se schimba astia, nici sefii si nici pupin...... :o, sa schimbam subiectul.
sper ca nu am speriat 'prospaturile' :D, suntem off topic ( cara  :-*).
si poate pune si costin o poza mai decenta ( mai mare , bre :D)

nico.agat

  vernil  buna treaba cu .....folosirea.    dar cred ca myky are dreptate sa schimbati subiectul despre sefi.
    :-*la toate cele din MUSUROI

penelopa

Bine ai venit, Francesca! (Tot tu eşti şi... Ani? ..... că n-am  înţeles despre care Ani vorbeşte Mădă   ;D)

Aici, în mushuroi, poţi vorbi despre orice ... la topicul potrivit  ;)

georgette

Bun venit celor noi! am vazut ca a mai rasarit un fir de margaritar in mushuroi... ;)

stefana

Quote from: penelopa on October 13, 2008, 09:31:26 AM
... n-am  înţeles despre care Ani vorbeşte Mădă   ;D)
Pe Ani o cunoastem mai multe de pe aici  ;D. Asa cum zice si Mada, este o "doamna a florilor"  ;)

ani

Bine v-am gasit!
Sunt din Braila, am 50 ani, un sot, o fiica si cam 250 flori.
Cunosc o parte din membrele acestui forum si sper sa gasim subiecte comune.
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume

ozimandias

Draga Ani, chiar daca nu ziceai cum te cheama si de unde esti, dupa avatar te-as fi recunoscut negresit!
Ma bucur tare mult ca esti aici. Eu iti duceam dorul,
Ana Maria, aici ozimandias  :-*

myky

bine ai venit, ani.
si eu ma bucur sa te vad :)!

Nicol Caloian

Bine-ai venit Ani! Daca ai sti ce mari sunt hibi de la tine.... Iti sunt mereu recunoscatoare.  :-*  :-*  :-*
Am facut fericiti si pe altii cu lastari de la ei!