Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

myky

Quote from: vickylucia on June 05, 2009, 09:10:14 AM
Fericitelor,ce m-as teleporta si eu la intalnire!

ia avionu!

myky

Quote from: myky on June 05, 2009, 10:57:05 AM
Quote from: vickylucia on June 05, 2009, 09:10:14 AM
Fericitelor,ce m-as teleporta si eu la intalnire!

ia avionu!


Quote from: penelopa on June 05, 2009, 08:35:15 AM
Deci,  nu pot să cred !!! ::)
Îmi vine să plec de pe-acum de la serviciu!  :-*

Myky, tu adu' acalipha aia  chiar dacă nu vine  GetaV  ;) (vezi, că-ţi aduc şi eu vinca variegata ).

mai vrei ceva?

penelopa

Nu Myky!  (Plec la control)  :(

Francesca

Quote from: vickylucia on June 05, 2009, 09:10:14 AM
Fericitelor,ce m-as teleporta si eu la intalnire!

Da,Vicky, ai dreptate....si eu as fi vrut sa fiu macar odata acolo cand se "suna adunarea " dar e departe Bucurestiul si nu pot pleca ptr o zi...
Sa va fie de bine intilnirea fetelor ...si baietilor...sa va veseliti...sa aveti o zi reusita impreuna. :-*

ozimandias

M-am intors de la intalnire.
Minunat! Minunat!
Mi-am incarcat bateriile pentru o luna.

PS: am participat numa' fete... dar a fost minunat!

Nicol Caloian

  :'(  :'(   :'(   :'(
Eu n-am reusit sa ajung! Hai, spuneti, povestiti!

GetaV

Eu acum fac coliva  dar mai tarziu pun pozele.Nicol imi pare rau ca nu ai ajuns dar sper sa ne mai intalnim cand vine Erwin.

Marmoset

Am ajuns acasa si eu de la intalnire, dar am rontzait intai ceva, ca-mi tremurau grisinele de foame! Acum am intrat sa-mi spun impresiile. Doua vorbe: excelent, minunat!
E plin forumul asta de lume deosebita! Dragelor cu care m-am vazut azi, va multumesc din suflet pentru o dupa amiaza mai mult decat incantatoare! A fost o placere si un deliciu sa ma intretin cu voi, chiar daca am ajuns ultima!   :-* :-* :-*
Astept si eu pozele...  :-\

ozimandias

GetaV, eu m-am miscat mai repede  :D
Am terminat snitelele si aripioarele  :D. Acum fac bagajul...

Marmo si eu ma bucur ca te-a cunoscut.
Si ma bucur ca le-am revazut pe fete.

GetaV

Pai coliva se face la fel de repede? Si acum ma pregatesc si eu de snitele.

vickylucia

Quote from: GetaV on June 05, 2009, 10:03:22 PM
Eu acum fac coliva  dar mai tarziu pun pozele.Nicol imi pare rau ca nu ai ajuns dar sper sa ne mai intalnim cand vine Erwin.
>
Aoleu si,,,bomboana ".........,cine a luat-o? :o ;D

martipan

POazeee,vrem poaaazeee (asa , ca m-a virusat Irina  ;D ) !!!
Imi pare rau ca nu am venit si eu ....asta este ,ma bucur ca voi ati petrecut asa de fain !


Nicol Caloian

Getaaaa! unde sunt pozele?

Marmoset

Nicol, pozele sunt...dupa coliva!  :D Adica urmeaza sa apara!  :-*

GetaV

Ai mai ca le-a pus fiica-mea ,eu nu am timp

ozimandias

Geta, linkul pus duce la alte poze  :D (cel putin la mine...)

Edit later: Hai ca am intrat in albumul tau si le vad  :D

ozimandias

Am uitat sa va spunem ca erau o multime de veverite care chiar veneau si mancau din mana  :o In Bucuresti!

GetaV

Deci pozele sunt in album.
Marmo sa inteleg c-ai luat coletele de la posta? Eu am ajuns la 8.30 acasa ,daca mi-a trebuit masina!

Marmoset

La 19.20 eram in oficiul postal, dupa ce trecusem si pe acasa sa las plasa cu plante de la intalnire!  :)

Marmoset

Da, ozi, veveritele alea au fost dementiale! Mi-au umplut inima de incantare, mai ales ca le-am vazut de la cativa centimetri distanta!

martipan

Hmmm,ma apuc maine sa caut pozele prin album ca acuma mi-e cam lene de cautat  ;D ...
Veverite mancacioase ? Unde iti fu Anuta,Ozi,sa vrea sa ia una acasa  ;D :D :D ?


Ella,m-ai trimis aici ...deeeci,nu mai te vedem la ochisoriii cei zglobiicand apari in patria mama   ::) ::) ?

Ella

Quote from: martipan on June 05, 2009, 11:09:52 PM


Ella,m-ai trimis aici ...deeeci,nu mai te vedem la ochisoriii cei zglobiicand apari in patria mama   ::) ::) ?

Fiindca nu te lasi, nu stiu!
In momentul de fata am un gust amar fata de tot ce inseamna situatia din acest forum. Am incercat sa ignor, dar este greu. Nu dau nume, persoane dragi m-au dezamagit, atata ura, atata cearta, atatea reprosuri, cand viata este scurta si trebuie sa ne-o facem frumoasa noi, cine altcineva sa aiba grija de sufletul nostru? Nu suport gastile, nu pot sa fac parte din ele, eu m-am inscris pe un forum, nu intr-o gasca.
Daca am primit barfe pe privat, in primul rand nu le-am raspuns si apoi le-am ignorat, nu cred ca este cineva pe acest forum (sau pe oricare alt forum de plante) care sa spuna altceva despre mine, in acest sens.
Pana sa se aplice sanctiunea pt. toti, eu nici macar nu am stiut ca acest forum este al Dianei, ca sa vedeti cat de mult barfesc, si am fost ingrozitor de surprinsa si dezamagita cand am aflat acest lucru, avand deja o parere despre Diana, apoi am inteles ca Diana ajunsese la capatul suportabilitati si a luat aceea decizie. A trecut!
Am revenit, pt. ca nu puteam sa las urarile de ziua mea fara raspuns, :-*  acum ma lupt cu mine, ma intreb daca vreau sa cunosc acesti oameni care pe forum scriu una si in privat scriu alta, este un lucru urat, foarte urat, poate este mai bine sa ramanem la o relatie online.
Judecati cum vreti ceea ce am scris, este exact ceea ce gandesc in momentul de fata, sper sa-mi priasca vacanta sa revin la sentimente mai bune, asta daca intre timp nu primesc ban ;D sper ca nu, am spus adevarul!

martipan

Mda .... poi se mai intampla sa ploua in casa,ce trebuie sa faci e sa bagi acoperisul in reparatii fara sa te enervezi de apa care se scurge ... pana la urma e doar apa , mai pirzei ceva lucruri care se umezesc si mucegaiesc,dar apa curge,se duce asa cum a venit .
Ce trebuie sa faci e sa iti incarci bateriile si apoi sa-ti alegi o echipa de meseriasi cu multa intelepciune,ei trebuie sa fie de incredere pt a putea repara acoperisul astfel incat apa sa nu mai poata sa intre in casa ta .
Daca sunt cu adevart buni,acesti meseriasi te vor invata sa ignori eventualele picaturi care se preling,fiindca totul se rezolva in timp , cu putina rabdare .
Trebuie doar sa ignori acele picaturi,apa trebuie sa se scurga si ea fiindca asta ii e destinul .  ;)

Acuma ia spune tu,unde pleci in concediu ? Sper ca fugi la caldurica si nu la oameni de zapada  ;D :D :D !

myosotis

Quote from: GetaV on June 05, 2009, 11:05:55 PM
Deci pozele sunt in album.
Marmo sa inteleg c-ai luat coletele de la posta? Eu am ajuns la 8.30 acasa ,daca mi-a trebuit masina!
Deeeci,,,,,, dupa ce am facut aproape o ora  >:( de la iesirea din parc pana la Soseaua Nordului unde am lasat-o pe Mada la gardul Herastraului (de unde tot a mers pe jos 1km pana la restaurant...)  am mai facut 2ore inapoi pana la Piata Gorjului si inca 30min pna la mine .... Adica, normal ca pe GetaV a apucat-o noaptea cu coliva... Am luat coada de masini de la Miciurin si am parasit-o in Militari. Cred ca se intindea pana la Pitesti.  :-[ :-[ :-[