Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

GetaV

Eu am fost si as merge oricand ,dar concediile s-au cam dus,sa vedem data , pt.mine si distanta conteaza

gabriela jalba

Camerele sint cu pat dublu-100lei si cele cu un pat dublu+unul simplu=120lei.(am inteles ca ar avea si camere single,dar nu am intrebat exact)
Sigur ca ar fi super sa fie frumos afara, daca totusi e ploaie,are terasa acoperita acolo unde se face vgratarul,si cu mese si scaune. Daca e din cale afara de frig,se face gratarul afara si stam in restaurant. Dupa cum ne stim, nu ne va sta vremea in cale ca sa sporovaim pe linga gratar!!!!
  Ma asteptam sa fiti cu totii dornici sa ne vedem;din cei mai noi....chiar nimeni nu-i curios? Iar seniorii???!!!!! Mada,Cara,Fleur,Myky,Ani,Turturica,Ioana-Ralu,Gabi_Gabriela,Fdana(tot ziceai ca vii spre moldova),Ozi-poate-poate!!!!!!!,Gomez-nu vrei sa ne cunosti? Lala,tu nu vii??? Nu-i asa departe de tine. Geta ,lasa Giurgiu si vino!!!! Myo,hai si tu! Liana,esti la o aruncatura de bat !!!-max20km. Marian,poate te agati si tu de cineva!
Uite ce convocator am facut!!!
cine-l semneaza???????????Stabilim apoi data sa fie convenabil pt cit mai multi.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

liana

Eu vin cu siguranta, depinde acum ce hotarati voi. :D

georgette

Gabi..e tare departe pentru mine si n am cum veni..in plus am zis ca nu mai plec singura cu copilul dupa mine si sa car la bagaje iar mosu' meu nu se inhama la asa distanta...poate cand va fi mai aproape sa aterizam si noi!Oricum o sa mi vina greu sa nu fiu linga voi! :-* :-* :-*

martipan

Iooi,Gabi,tare ar fi fain,dar nu am fost eu in stare acuma, in vara, sa ajung la Bucuresti  :( ::) ...

penelopa

Scuzele voastre sunt ..... nefondate!

Jorjet,  voi aveţi şofer!  ;)

georgette

Quote from: penelopa on September 17, 2009, 10:46:35 AM
Scuzele voastre sunt ..... nefondate!

Jorjet,  voi aveţi şofer!  ;)
Peneee..asta se cheama "exploatarea soferului de catre femeie/femei.." :D :D :D  ;) :-*

Fleurf

Pt mine e prea departe asa o iesire in timpul scolii. Mai am si o nunta in octombrie  ::)
Speram intr-o intalnire la Bucuresti  :)

GetaV

Deci oricum este departe pt. unii ,propun sa facem 2 intalniri ,cine nu poate ajunge la Neamt, poate ajunge in Bucuresti ,dupa o saptamana ,va gazduiesc ,dar nu pot oferi cazare.Ce ziceti?

gabriela jalba

Propun 23+24+25 octombrie. Trec si nuntile,si examene,a inceput scoala de mult,a inceput si facultatea...De departeeeee....mereu va fi departe pt cei mai multi. Doar...putin curaj !!!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

GetaV

uoau... de ziua recoltei  cu pastrama si ...tot ce se poate ,suna imbietor :D :D

gabriela jalba

Zau de stiam ca-i ziua recoltei!!!!
    Dupa cum am mai zis,pt mine data nu are importanta.Nu sint conditionata de nimic.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Nicol Caloian

Gabi, mai bine in we urmator. Nu pot sub nici o forma pe 25.

opiadc


         Eu as fi zis weekendul de dinainte, deja la sfarsit de octombrie cred ca o sa fie cam frig.  ::) ::) ::)

GetaV

Subscriu Opiei, deja este noiembrie .

Nicol Caloian

Eu m-am referit la 25 sept. Gabiiiii, fa precizarile legate de luna!

GetaV

Nicooool... :DCred ca nu ti-ai revenit dupa escapada de la Herculane :'(

opiadc

       Mai, 25 septembrie e prea devreme, in nici intr-un caz nu se poate atunci in cazul meu! :) :)

        Eu propun 16-18 octombrie;si pt mine este departe , fac pana in Cluj o ora jumate, apoi inca 7 ore jumate din Cluj pana in Pascani si de acolo trebuie sa imi gasiti si mie loc in vreo masina.
       Dar cum nu am avut concediu anul asta si nici nu se prefigureaza, o sa folosesc zilele astea , poate eu o sa-mi iau o zi in plus liber.
     Geta, esti primitoare ca intotdeauna, dar nu cred ca am sa ajung in Bucuresti f repede, ca la noi in companie se reorganizeaza structurile si nu mai merg la cursuri la Bran  si in plus vine si fratele meu acasa la inceputul lui octombrie.

gabriela jalba

Quote from: gabriela jalba on September 17, 2009, 08:39:06 PM
[b]Propun 23+24+25 octombrie. [/b] Trec si nuntile,si examene,a inceput scoala de mult,a inceput si facultatea...De departeeeee....mereu va fi departe pt cei mai multi. Doar...putin curaj !!!!!
Fixati voi ce data va convine,numai sa am o saptamina inainte la dispozitie ca sa pot vorbi cu patronul;sa nu aiba nunta,petrecere,....
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Mosu Tuti

Buna seara. Am aparut si pe aici. DA ! dar sunt mai multi dar. 1.- Sa nu trebuiasca sa vin cu schiurile. 2.- Sa fim sanatosi, amandoi. 3.- Sa fie o intalnire amicala, nu la un club de "fite". Tere mult mi-ar face placerea sa vina si Gomez99. Speram sa ne vedem. Mosu Tuti.

gabriela jalba

Quote from: opiadc on September 17, 2009, 10:05:55 PM
     

        Eu propun 16-18 octombrie
;si pt mine este departe , fac pana in Cluj o ora jumate, apoi inca 7 ore jumate din Cluj pana in Pascani si de acolo trebuie sa imi gasiti si mie loc in vreo masina.
       Dar cum nu am avut concediu anul asta si nici nu se prefigureaza, o sa folosesc zilele astea , poate eu o sa-mi iau o zi in plus liber.
     
   Subscriu!!! Deci :    16+17+18 octombrie
Cine se inscrie ? Ziceti si pt cite nopti. Eu v-am zis ca ramin acolo pina duminica(daca mai ramine careva din voi!!! ) Deschid lista :

1. GABRIELA( ROMEL) = camera cu pat dublu - 2 nopti
2. NICOL(VIRGIL)        =camera cu pat dublu - 1 noapte
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Nicol Caloian

 :D  :D  :D
Ai dreptate, se pare ca nu mi-am revenit de tot. Scuze Gabi, cred ca am citit pe sarite. Sunt de aceeasi parere cu Monica. 16-18 oct pare mai bine, sa nu ne ducem prea tarziu, cand va fi frig.

Mosu Tuti, legat de observatiile facute:
1 Sa speram ca nu va fi nevoie de schiuri, totusi;
2 Sa dea Domnul asa sa fie, nu numai atunci, ci mereu
3 N-ai sa vezi club de fite. Nici unul din forumistii pe care i-am cunoscut nu intra in categoria asta. Chiar de la prima intalnire la care am participat m-am convins de asta. Musuroiul e ca o familie si e plin de oameni agreabili.

Nicol Caloian

Gabi, am postat simultan!  :D
Adauga Nicol+Virgil, deocamdata doar pentru o noapte. Daca o sa pot face aranjamantele, te anunt din timp ca sa rezerv si noaptea de vineri spre sambata.

gabriela jalba

Ce ma bucur Nicol!!!!! vroiam sa-i zic si eu lui Tuti: ce-s ale fitze ???Noi nu servim asa ceva!!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

lovetulip

Venim si noi dar posteaza si tu o harta...